2020 Bahar Yarıyılı Ara Sınavlar Hakkında

—-  Öğrencilerimizin Dikkatine!!!  —–

Değerli Öğrenciler,

Fakülte/ Yüksekokul- Program/ Bölüm Vize sınavına erişim için aşağıdaki adresten sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme girişte kullanıcı adınız öğrenci numaranızdır. Şifreniz ise T.C. Kimlik numaranızdır.

Sınavlar öncesi kullanıcı hesabınız ile sisteme  girip, her birinize tanımlanmış olan  Covid-19 Demo Sınavı çözebilirsiniz.

Sınav günü ve saati fakülteniz/ Yüksekokulunuz web sayfasında duyurulacaktır.

Sınava erişmek için: http://sinav.karabuk.edu.tr/

Dikkat! Sisteme giriş yapamamanız durumunda, OBS sistemine giriş yaparak TC Kimlik numaranızı kontrol etmeniz gereklidir. Lütfen T.C. Kimlik numaranızı şifre alanına dikkatli bir şekilde tuşlama yapınız.

Fakülte /Yüksekokulunuz tarafından tanımlanmış olan sınav oturumlarını sınav günü ve saatinden Bekleyen Sınavlarım sekmesinde görebilirsiniz.

Halen sisteme giremiyorsanız veya farklı bir sorun yaşadıysanız, lütfen sınav esnasında sitemizde yer alacak olan sorun bildirim formunu doldurun.

Sınav esnasında oluşabilecek teknik sorunlar ile ilgili sorun bildirim formunu doldurmanız durumunda, talepleriniz değerlendirmeye alınacak olup gerekli görülmesi halinde telafi oturumu düzenlenerek yeniden sınav hakkı verilecektir. Bu durumda forma yazdığınız mail adresine telafi oturumu ile ilgili bildirim yapılacaktır.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.

Sorun bildirim formuna ulaşmak için lütfen fakültelerinizin web sayfalarını ziyaret edin.

Eklenme Zamanı: 7 Nisan 2020 / 04:43